IT Service Manager z j. niemieckim www.btc-ag.com kariera

Miejsce pracy Poznań, cała Polska, praca zdalna
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę lub kontrakt B2B
Opis oferty

BTC należy do wiodących firm konsultingowych w branży IT z oddziałami w Niemczech, Szwajcarii, Turcji, Japonii, Rumunii oraz Chinach. Oferujemy produkty i kompleksowe usługi z zakresu konsultingu, integracji i zarządzania systemami. Osiągamy sukcesy w realizowanych projektach dzięki głębokiej znajomości branż, szczegółowej wiedzy z zakresu IT oraz wysokiej jakości realizowanych prac.

Więcej informacji o BTC na stronie www.btc-ag.pl

Twoje zadania:
  • W ramach zespołu 6 service managerów będziesz odpowiedzialny za świadczenie naszych usług IT w obszarze infrastruktury (np. Serwer, pamięć masowa, kopia zapasowa, bezpieczeństwo).
  • Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za klientów i ich podstawowe świadczenie usług IT zgodnie z umową ramową i odpowiednimi certyfikatami wydajności.
  • Monitorujesz uzgodnione w umowie usługi IT i odpowiadasz za ich dalszy rozwój w celu konsolidacji i zwiększenia satysfakcji użytkowników.
  • Zadbasz o prawidłowy transfer nowych usług do firmy oraz prawidłowe i terminowe fakturowanie za usługi operacyjne i projektowe.
  • Będziesz pełnił rolę interfejsu między klientem a zespołem operacyjnym.
  • Moderujesz comiesięczne i kwartalne spotkania przeglądowe, wraz z odpowiednią prezentacją dla klienta.
  • Będziesz odpowiedzialny za aktualizację lub tworzenie nowych umów serwisowych, w tym monitorowanie i kontrolowanie rentowności usług IT.
  • Ponadto będziesz na bieżąco śledzić i zarządzać operacyjnymi (małymi) zamówieniami oraz wspierać przygotowanie ofert pod kątem technologicznym lub handlowym.
Dołącz do nas jeśli:
  • Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu usługami outsourcingu IT.
  • Masz podstawową wiedzę na temat infrastruktury IT, od centrów danych po sprzęt klient/serwer, pamięć masową, bazy danych i obsługę aplikacji technicznych.
  • Znasz środowisko przedsprzedażowe i projektowe oraz dysponujesz wiedzą z zakresu ITIL.
  • Masz wysokie umiejętności komunikacyjne, takie jak umiejętność moderacji i asertywność w zakresie funkcji interfejsu między biznesem a IT.
  • Masz doświadczenie w procesach fakturowania i controllingu.
  • Jesteś gotowy na okazjonalne dojazdy do klienta.
  • Znasz język niemiecki na poziomie C1 (bezpośrednia komunikacja z klientem).
Jeśli dołączysz do nas, oferujemy Tobie:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub jeśli wolisz w innej formie.
  • Możliwości rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Udział w projektach w międzynarodowym środowisku.
  • Dostęp do najnowszych technologii.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Kursy językowe.
  • Pakiet sportowo-rekreacyjny.
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny.
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym i nowoczesnym otoczeniu.
Data ostatniej modyfikacji piątek, 26 kwietnia 2024